ممکن است این سوال برای شما بوجود آمده باشد که سقف سه بعدی چیست؟ یا منظور از سقف سه بعدی چیست؟ ما در این مقاله به شما کمک میکنیم تا بیشتر در مورد سقف کشسان سه بعدی بدانید. اغلب مشتریان با شنیدن کلمه سه بعدی به این فکر فرو میروند که یعنی  بعد سوم همان برجستگی کار است یا خیر.شایان ذکر است بسته به طرح انتخابی می توانیم این را در نظر بگیریم  ولی در اصل بعد سوم منظور برجستگی کار نیست بلکه بعد روح بخشی به زندگی و طبیعی جلوه دادن محیط است.البته شما می توانید با یک طرح سه بعدی و یا پرسپکتیو سقف خود را چهار بعدی نماید و تورفتگی یا همان ارتفاع مجازی و یا برجستگی به محل مورد نظر بدهید.

سقف کشسان سه بعدی | قیمت سقف کشسان سه بعدی | سقف کشسان
سقف کشسان سه بعدی | قیمت سقف کشسان سه بعدی | سقف کشسان

چاپ پارچه سقف سه بعدی

 اعمال چاپ بر روی پارچه های کشسان نسوز را سقف سه بعدی کششی یا سقف سه بعدی می گویند فقط با این تفاوت که در ایران برروی پارچه های کشسان ترنسپرنت یا همان نورگذر بیشتر انجام می شود تا بتوان از پشت سقف، نور مناسبی کار بشود.

نصب سقف کشسان سه بعدی

روش نصب این نوع سقف کشسان بسیار ساده است فقط کافی است ابزار و لوازم نصب سقف کشسان را داشته باشید. ابتدا باید اندازه ها را دقیق گرفته و سپس به ما ارائه دهید تا پارچه مورد نظر شما برای سقف کشسان آماده سازی شود و طرح لازم چاپ شود. سپس پروفیل های گیره ای را در محل وصل کرده و نورپردازی لازم برای سقف مجازی در زیر کار انجام شود در آخر کار سقف کشسان را با استفاده از یک کارتک لبه گرد و حرارت متناسب در جای خود قرار بدهیم.

مزایای سقف کشسان 3 بعدی

در کنار پوشش کششی سقف ، کاربرد دکوراتیو و نورپردازی از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.سقف کشسان در مواردی که ذکر می شود قابل نصب و اجرا می باشد و این گزینه از پرطرفدار ترین خلاقیت های گروه صنعتی شاتو است.

پوشش چاپی زیر سقف اصلی

 آکوستیک کردن فضا

 ایجاد حجم های دکوراتیو

 هدایت و جلوگیری از اتلاف دما و رطوبت

 نورپردازی مناسب با شرایط کار و زندگی شما

تغییر کاربری سقف شما

مسکونی یا تجاری ، داخلی یا خارجی ، دفاتر تا استخر گزینه های پیشنهادی ما برای تغییر سقف محل کار و زندگیتان است. گروه صنعتی شاتو با بهره مندی از مهندسین خبره و خلاق با بررسی محل مورد نظر بهترین طرح ها را به شما پیشنهاد میکند و در امر مشاوره با سابقه درخشان خدمات ارزنده ای در این حوزه ارائه کرده اند. مسکونی ، بیلبورد های تبلیغاتی ، شرکت ها ، مکان های عمومی تسهیلات ورود به مکان های عمومی و خصوصی از دیگر مواردی است که میتوان از سقف های کششی سه بعدی به بهترین شکل بهره برد.

سقف کشسان سه بعدی | قیمت سقف کشسان سه بعدی | سقف کشسان
سقف کشسان سه بعدی | قیمت سقف کشسان سه بعدی | سقف کشسان

به سقف خود عمق ببخشید

سقف های سه بعدی کششی برگرفته از سطح سه بعدی است. خواه یک دیوار باشد یا سقف واقعی. در ابتدا سطح از پیش طراحی شده در یک غشای مبتنی بر PVC قرار داده می شود به عبارتی دیگر با ادغام فریم چند سطحی یا یک اثر هنری سه بعدی روی سطح کششی انجام می شود. این امر باعث می شود محیط داخلی خانه و محل کار شما فوق العاده جذاب ، بسیار خلاقانه و بی نظیر به نظر برسد.

دیگر امکانات

براق یا مات ، ساتن یا شبه فلزی ، شفاف و تیره و … با افزودن چراغهای LED و چراغهای عقب ، سقف های سه‌ بعدی شما با افزایش تصور و جلوه سه بعدی، می توانند تأثیر متفاوتی در آنجا ایجاد کند. همچنین این محصولات بصری جذاب می توانند ایمپلنت های صوتی را جا سازی کنند.

گروه صنعتی شاتو

طرح های چاپی و طراحی سه بعدی ما ، سطح سقف کششی رویایی شما را خلق می کند.
شما می توانید هر سبکی را که دوست دارید ، داشته باشید و دسترسی شما به انواع طرح ها و سلیقه ها نامحدود است.

 اگر می خواهید تصویری چاپی مانند آسمان با ستاره داشته باشید ، می تواند شفاف یا مات و با نورهای پشتی باشد ، تصویر به طرز شگفت آور واقع گرایانه می شود.

اگر بخواهید لمسی از لوکس و برونگرایی یا ابتکاری را به اتاق اضافه کنید این پیشنهاد ایده آل ما برای سقف شماست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *