طراحی دکوراسیون و دکوراسیون داخلی

از آنجا که امروزه مد و طراحی بسیار مورد توجه جامعه و افراد آن است پس باید به اهمیت طراحی دکوراسیون داخلی پی برد و تقاضا برای آن را جدی گرفت. خیلی از افراد هزینه کردن برای دکوراسیون داخلی را هزینه‌ای اضافی و بیهوده می‌دانند و به این نکته که دکوراسیون چقدر می‌تواند بر زیبایی محیط کار، خانه و آرامش افراد خانه تاثیر بگذارد غافل هستند. همان طور که می‌دانید امروزه دکوراسیون کلاسیک جای خود را به دکوراسیون مدرن داده و طرفداران زیادی را نیز به خود جذب کرده است. دکوراسیون کلاسیک تلفیقی از رنگ‌های ملایم با نقش و نگارهای برجسته است که فضای بزرگی را می ‌طلبد و برای فضاهای کوچک مناسب نیست. اما بالعکس دکوراسیون مدرن با رنگ‌های روشن و وسایل ساده و شیک  کاربرد چشمگیری در فضاهای کوچک دارد. در این مقاله ما شما را با دکوراسیون‌ داخلی، طراحی دکوراسیون مغازه، دکوراسیون دفتر کار و دکوراسیون اتاق خواب ارائه شده توسط گروه صنعتی شاتو، بیشتر آشنا می‌کنیم. انواع خدمات مربوط به طراحی دکوراسیون داخلی که توسط این شرکت انجام می پذیرد شامل مواردی همچون سقف کشسان، آسمان مجازی، تایل معرق و کاغذ دیواری سه بعدی است. کلیه این خدمات و محصولات در تمامی اماکن عمومی و خصوصی، منازل، دفاتر کار، مطب ها و … قابل استفاده و کاربرد است.

طراحی دکوراسیون مغازه

اولین چیزی که به چشم هر رهگذری می‌آید دکوراسیون و چیدمان ویترین مغازه شما است. همان طور که، دکوراسیون داخلی در خانه می‌تواند آرامش و مثبت اندیشی را برای شما به ارمغان آورد در مغازه هم می‌تواند باعث جذب مشتری و افزایش فروش و درآمد شما شود. پس، با یک تغییر اساسی برای طراحی دکوراسیون مغازه درآمد خود را به چندین برابر برسانید. دکوراسیون داخلی مغازه شامل طراحی سقف، نورپردازی، قفسه بندی، چیدمان وسایل در ویترین و داخل مغازه و رنگ دیوارها است و با کمی ظرافت و سلیقه زیبایِ مغازه خود را به حداکثر برسانید. اما توصیه ما این است که وسواس بیشتری در مورد ویترین داشته باشید چون ویترین مغازه شما پل ارتباطی بین مشتری و داخل مغازه است. نکته قابل توجه دیگر این است که دکوراسیون مغازه شما می بایست، بر اساس سلیقه مشتری‌ ها و اجناس چیده بشود. به طور مثال اگر، مشتری ‌های شما خانم ها هستند باید از رنگ ‌هایی که مورد علاقه زنان است استفاده شود و چیدمان شیک و خاص ‌تری به کار برده شود. همچنین چیدمان و دکور مغازه های مربوط به وسایل کودکان، طراحی مخصوص به خود را دارد.

دکوراسیون داخلی | طراحی دکوراسیون | طراحی دکوراسیون داخلی | دکوراسیون | شاتو

دکوراسیون دفتر کار

در ادامه نکات و ویژگی های یک دفتر کار مناسب را نظر کارشناسان و متخصصین گروه صنعتی شاتو بیان می نماییم. اولین و مهم ‌ترین پوینت در دکوراسیون دفتر کار که، بیشتر از هر چیزی به چشم می ‌آید رنگ است. هرگز از رنگ‌ های تند استفاده نکنید و از رنگ ‌های تیره که فضا را جذاب ‌تر و بهتر نشان می‌دهد استفاده کنید و رنگ مبلمان ‌ها را بر اساس رنگ دیوار ها انتخاب کنید. نکته دیگر درباره رنگ دکوراسیون این است که شما نباید از یک رنگ به صورت افراطی استفاده نمایید، چرا که در این صورت محیط شما به خصوص در زمان طولانی و کار سخت ، خسته و کسل کننده خواهد شد. علاوه بر آن نورپردازی نیز از اهمیت خاصی برخوردار است و هرگز از آن غافل نشوید. سطح روشنایی مناسب در محیط کار ، تاثیر شایانی در کارایی و موفقیت شما دارد. همچنین سعی کنید چیدمان وسایل ‌‌ها با هم هماهنگ باشند. وسایلی که اغلب در محیط کار وجود دارند شامل کامپیوتر، میز، قفسه‌ها ، پرینتر و ….هستند که چیدمان مناسب آن ها تاثیر زیادی بر محیط کار شما می‌گذارد. اجازه ندهید که دیوار ها ساده و بی‌ روح باشند و از قفسه ‌های کتاب و یا تابلو های نقاشی استفاده کنید تا دفتر کار شما جلوه خاصی به خود بگیرد. از دکوراسیونی استفاده کنید که بیشتر به شما انرژی و انگیزه بدهد تا محیط کارتان یکنواخت و خسته کننده نباشد. نکته قابل توجه دیگر اینکه دکوراسیون دفتر کار شما به دلیل اینکه اغلب افراد در آن دارای استرس و تنش هستند باید به گونه‌ای طراحی شود که استرس و تنش کارمندان را کاهش دهد. 

دکوراسیون اتاق خواب

در هر خانه‌ای وقتی صحبت از دکوراسیون داخلی  می‌شود بیشترین حساسیت روی اتاق پذیرایی و آشپزخانه است در حالی که مهم‌ترین قسمت خانه شما اتاق خواب شما است که، بیشترین زمان عمر خود را در آن سپری می‌کنید. اکثر افراد فقط به دنبال تخت خوابی  زیبا هستند که چشم گیر باشد و از این نکته که تختخواب باید طبی و راحت باشد غافل هستند. خواب خوب یکی از مهم ‌ترین نیازهای اولیه هر‌ انسان است پس در انتخاب و خرید تشک دقت کنید بعد از تختخواب نوبت انتخاب پرده اتاق خواب است که طرح و رنگ آن باید متناسب با اتاق و دیگر وسایل باشد. کاغذ دیواری اتاق شما یکی از مهم‌ترین جزئیات اتاق شما است که، زیبایی چشمگیری به فضای اتاق خواب شما می‌دهد. استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی با طرح ها و رنگ های مناسب و رویایی، پیشنهاد گروه صنعتی شاتو برای داشتن یک اتاق خواب بی نظیر و فوق العاده به شما است. در پایان نوبت به کمد دیواری می‌رسد کمد دیواری شما باید با دکوراسیون داخلی اتاق خواب هماهنگ باشد و همچنین نسبت به فضای که در دسترس دارید کمد دیواری مناسبی را انتخاب کنید. با کمی دقت و حساسیت نشان دادن بهترین دکوراسیون اتاق خواب خود را بچینید و از آن لذت ببرید.

دکوراسیون داخلی | طراحی دکوراسیون | طراحی دکوراسیون داخلی | دکوراسیون | شاتو

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی همان کاغذ دیواری ‌هایِ عادی هستند با این تفاوت که طرح ‌های سه بعدی روی آن چاپ  می‌شود و بنا بر هر مکان و کاربردی متفاوت است. این کاغذ دیواری‌ ها به گونه‌ای طراحی شده ‌اند که نما‌ها را نزدیک‌ به واقعیت نشان می‌دهند و امروزه با استقبال زیادی رو به‌ رو شده است. این محصول به شما اجازه می دهد که فضایی کاملاً زنده را در خانه تجربه کنید. از دیگر مزایای کاغذ دیواره سه بعدی این است که، استفاده از آن فضای شما را بزرگتر جلوه خواهد داد. این محصول انواع مختلفی به لحاظ جنس و اندازه دارد.  تنوع طلبی و زیبایی پسند بودن انسان ‌ها این امکان را به طراحان گرافیک و دکوراسیون گروه صنعتی شاتو داده است که هر روز با یک ایده جدید و مدل خیره کننده وارد بازار کار شوند. با کاغذ دیواری سه بعدی می‌توانید فضا خانه را بزرگ‌تر و یا به نوعی خیالی جلوه دهید و از تنش‌های بیرون خانه رهایی یابید.

جمع بندی مطالب

در پایان باید گفته شود که طراحی دکوراسیون داخلی دارای اصول و قواعدی است که با به کار بردن آن ها می توانید محل زندگی و کار ایده آلی برای خود فراهم آورید. ایجاد تعادل و هماهنگی میان وسایل، رنگ ها و نورپزدازی و نیز به کار بردن تزئینات خلاقانه از جمله این نکات است. شما می توانید به به کار بردن عناصری از طبیعت، محیط خود را گرم و طبیعی کنید. استفاده از آسمان مجازی، سقف کشسان، تایل معرق و کاغذ دیواری سه بعدی از جمله انتخاب های هوشمندانه در خصوص طراحی دکوراسیون داخلی است. بهره گیری از افراد متخصص و با تجربه در این خصوص از اهمیت بالایی برخوردار است. گروه صنعتی شاتو با داشتن تجربه کافی و به کار گیری متد ها و مدل های روز دنیا، آماده خدمت رسانی به هم وطنان در سراسر کشور است. این شرکت با تکیه بر تخصص خود طرح ها و الگو هایی در اختیار شما قرار می دهد تا شما بتوانید بهترین انتخاب را مطابق ذوق و سلیقه خود داشته باشید و از داشتن محیطی زیبا، جذاب و رویایی لذت ببرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.