استخدام

گروه ویلاسازان شاتو استخدام می کند! گروه ویلاسازان شاتو به منظور ایجاد فرصت برای قشر جوان و همینطور افراد آموزش دیده در حوزه های مختلف ساخت و ساز اقدام به جذب نیرو می کند. علاقه مندان می توانند در زمینه های مختلف معماری و صنعت ساختمان فعالیت کنند. اگر ایده های خلاقانه در حوزه ساخت و ساز دارید، این فرصت را از دست ندهید و همین الان با شماره های گروه ویلاسازان شاتو تماس گرفته و علاقه مندی خود را اعلام کنید.

01

دانلود و تکمیل فرم استخدام

متقضایان عزیز حوزه صنعت ساختمان برای شرکت در گزینش شرکت گروه ویلاسازان شاتو می توانند فرم استخدام را از طریق لینک زیر دانلود و اقدام به تکمیل آن نمایند. و در روز مصاحبه حضوری بهمراه داشته باشند.

02

دانلود تست شخصیت شناسی MBTI

افراد متقاضی استخدام در گروه ویلاسازان شاتو برای تکمیل مدارک خود نیاز به تست شخصیت شناسی MBTI دارند، که این فرم را از طریق لینک زیر می توان دانلود و از طریق پاسخبرگ کامل کرد.

03

دانلود پاسخبرگ تست MBTI

شما می توانید برای دسترسی به پاسخ های نهایی تست شخصیت شناسی MBTI و مقایسه نتایج و بررسی شخصی آن ها، از طریق لینک زیر پاسخ برگ مربوطه را دانلود و مطالعه نمایید. و در روز مصاحبه بهمراه داشته باشید.

04

مصاحبه حضوری

عزیزان دقت کنید قبل از حضور در مصاحبه حضوری حتما این فرم ها را دانلود و پرینت کرده و در هنگام مراجعه برای مصاحبه، فرم ها را به همراه خود داشته باشید. متقضایان عزیز استخدامی در شرکت گروه ویلاسازان شاتو می توانید برای رفع ابهامات خود درباره استخدام و یا هرگونه پرسشی که مدنظر دارید، از طریق وارد کردن اطلاعات روبرو و ارسال پیام به پشتیبانی گروه شاتو، به پاسخ های مدنظر خود برسید و اطلاعات جامع و کاملی را دریافت کنید. 

*** توجه کنید که در دست داشتن این مدارک از شروط حضور در روز مصاحبه است. ***